Obchodní firma Elektro Mleziva s.r.o. je společností s ručením omezeným. Sídlo této malé organizace se nachází v Domažlicích, Chrastavická 216. Pracuje zde celkem 10 zaměstnanců.
Firma Elektro Mleziva vznikla 16. Května 1994 jako nástupnická organizace firmy Elektroinstalace Jan Mleziva, která započala svoji činnost již v roce 1990.Foto provozovny

Rozhodujícím předmětem činnosti jsou elektromontážní práce ve výstavbě, dále revize elektrických zařízení včetně hromosvodů, montáže, opravy a údržba vyhrazených elektrických zařízení a výroba rozvaděčů nízkého napětí. Jedná se zejména o stavby obchodních a průmyslových objektů (výrobní haly, obchodní veřejná osvětlení). Jako příklad můžeme uvést rekonstrukci operačních sálů v Domažlické nemocnici, objekty České pojišťovny, obchodní středisko Albert v Domažlicích, osvícení vitrín v expozicích muzea Chodského hradu včetně osvětlení hradní zahrady, výrobní halu firmy Rosenberger v Klenčí pod Čerchovem, areál firmy Kante v Koutě na Šumavě, Hydro Domažlice, Proheq(CZ) Domažlice, bytovky v Ladově ul.v Domažlicích. S firmou Lumen České Budějovice firma Elektro Mleziva s.r.o. spolupracovala při výstavbě obchodních domů OBI a Kaufland v Českých Budějovicích a Kaufland v Chomutově. Firma též provedla celkovou elektroinstalaci čerpacích stanic PHM Aral Draženov, Pinka Havlovice, Ono Havlovice, Všeruby a čerpacích stanicích LPG po celé republice např. Aral Písek, Praha, Olomouc, Rožnov pod Radhoštěm, Rakovník aj. S firmou Metrostav Praha prováděla montážní práce elektro na stanicích metra „Černý most“ a „Růžová zahrada“ v Praze. Dále výstavba galvanovny v Domažlicích, elektroinstalace velkokapacitního kravína v Bukovci, výstavby haly MP Group v Domažlicích, bytové domy v Praze – Chrášťanech, výstavba velkokapacitní pily v Hostouni a mnoho dalších. Co se týče rozvaděčů, vyrábí firma všechny typy plastových a oceloplechových skříní včetně skříňových rozvaděčů JRP typ STA a RKF s náplní dle požadavku zákazníka. Dále elektroměrové rozvodnice pro přímé i převodové měření dle požadavku a připojovacích podmínek ČEZ, podružné a bytové rozvodnice včetně kompenzačních rozvaděčů. Firma má oprávnění a osvědčení pro provádění výchozích periodických revizí v objektech třídy A i B. Mezi další činností patří vypracování projektové dokumentace v těchto objektech včetně hromosvodů a rozvaděčů.

Zajišťujeme též opravárenskou a montážní činnost v oblasti chladícího a dojícího zařízení pro zemědělské subjekty. Provádíme také běžné opravy elektro, průtokových ohřívačů a hromosvodů. V našem velkoobchodním skladu prodáváme veškerý elektroinstalační materiál. Výrobky a zboží splňují podmínky zákona č. 22/97Sb.(§12,13.) o technických požadavcích na výrobky.